Praca

Pracownik wsparcia technicznego i serwisu

Na obecnym etapie rozwoju organizacji poszukiwana jest energiczna i samodzielna osoba, gotowa pracować na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno i na terenie kraju

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klientów serwisu: weryfikacja zgłoszeń serwisowych, kontakt z klientami, ustalanie i nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • korespondencja w sprawach technicznych/serwisowych
  • dbanie o porządek w pomieszczeniach serwisu
  • pomoc przy instalacji urządzeń i programów
  • utrzymywanie dobrych relacji z już zdobytymi Klientami
  • pomoc przy sprzedaży usług serwisowych zgodnie z ustalonymi celami
  • wykonywanie delegowanych zadań
  • raportowanie procesów serwisowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • sprawne posługiwanie się komputerem PC z Windows 7/10, znajomość pakietu MS Office/Open Office
  • mile widziana znajomość obsługi programu CorelDraw lub innych programów graficznych
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie, nastawienie na cele, umiejętność pracy w małym zespole
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • zamieszkanie: Piaseczno, południowa część Warszawy lub okolice
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • możliwość wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

Wdrożenie i szkolenie w zakresie obowiązków na oferowanym stanowisku.
Pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem w przyjaznym zespole.
Wysoki standard pracy.
Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
Rodzaj umowy:                                                Umowa o pracę
Min. doświadczenie:                                         Minimum 1 rok
Min. wykształcenie:                                          Średnie ogólnokształcące
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i dodatki za osiągane wyniki

Na aplikacje - CV czekamy do 5.11.2023

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy.